Don’t Quijote

Muž na prahu čtyřicítky, bilancující, který má pocit, že stále vše dokáže jako ve dvaceti. Poprvé zjistí, že na vše již fyzicky nestačí. Muž, který stále sní. Nečeká a rozhodne se si své sny splnit. Muž unavený a ztracený v tom, co vlastně chtěl a za čím jde. Muž, který potkává další a další Dony Quijoty. Mlčenlivé přátelství a podpora mužů na hranici čtyřicítky. Vzpomínky. Příběhy. Celá léta příběhů.

Autorský projekt Don't Quijote navazuje na volnou tvorbu tandemu SKUTR, především na jejich úspěšný mezinárodní projekt Bouře. Do spolupráce tentokrát vstupují Jiří Kohout a Rostislav Novák. Jde o projekt bilanční a navazující na předchozí spolupráci (SKUTR a Novák společně pracovali na představení La Putyka, na jehož základě vznikl soubor Cirk La Putyka).
Inspirací bude kromě osobních vzpomínek a zkušeností jeden z nejvýznamnějších evropských románů, Důmyslný rytíř Don Quijote de la Mancha Miguela de Cervantese y Saavedry.

Námět, režie
SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský)

Účinkují
Rostislav Novák mladší, Jiří Kohout

Scénografie a kostýmy
Martin Chocholoušek

Hudba a zvukový design
Petr Kaláb

Světelný design
Michael Bláha

Produkce
Petr Husička, Pavla Klouzalová

Producent:
Cirk La Putyka a STK Theatre Concept

FACEBOOK

V sobotu 7. září jsme se komedií Sen noci svatojánské rozloučili s letošní sezónou. Odehráli jsme téměř 150 představení na několika scénách v Čechách na  Slovensku.

RYCHLÝ KONTAKT

Produkce:
721443308 (Pavla)
775949201 (Claudia)

CELÝ KONTAKT